This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Rajd Meksyku: Z lodówki do piekarnika
Dodane przez Adriano dnia Marca 26 2015 21:22:12
Los Mexicanos!

Rozszerzona zawartość newsa

Po dwóch rajdach w mroźnych krainach, czas przenieść się do piekielnie gorącego Meksyku. Tym samym zaczynamy czterorundowy maraton szutrowy. Po pierwszych dwóch rajdach lideruje (dość szczęśliwie) Adriano, który skorzystał z okazji i do trzeciego miejsca z Monte-Carlo zdominował drugi dzień Rajdu Szwecji, tym samym dorzucił do puli punktów 28 oczek. Nie może się on czuć w Meksyku bezpiecznie, gdyż tylko pięć punktów za nim znajduje się lider Volkswagena, Baju. Kierowca niemieckiego zespołu zdominował Rajd Monte-Carlo oraz był drugi po pierwszym dniu Rajdu Szwecji w którym został ostatecznie sklasyfikowany na czwartej pozycji. Dziewięć punktów do lidera traci kierowca Citroena, Ven. Prezentował się on bardzo konkurencyjnie w Monte-Carlo gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce. Również dobrze radził sobie w Szwecji, gdzie po pierwszym dniu był liderem. Pierwszym który znajduje się poza podium mistrzostw jest Burry. Kierowca po odpowiednio 4-tej i 2-iej pozycji traci do lidera 11 punktów, a do najniższego stopnia podium tylko dwa. Piąty, ze stratą już 26 punktów znajduje się Damiox, który w obu zimowych rajdach był dwukrotnie piąty. Zdaniem bukmacherów faworytami do zwycięstwa w kraju Tequilli są Baju oraz Ven. Nadal nic nie wiadomo o formach Ozzyego, Neverminda czy Mikusa. Miejmy nadzieję, że frekwencja w Ameryce okaże się lepsza niż w Skandynawii. Impreza zaczyna się w piątek o godzinie 21.00. Nie może Ciebie zabraknąć!

Dzień
Odcinek
Dystans
Dzień 1
OS1 El Cubilete 1
3132m
OS2 Las Minas 1
3960m
OS3 Ibarilla
3464m
OS4 Guanajuatito 1
7114m
OS5 Las Minas 2
3960m
Dzień 2
OS6 Otates 1
3106m
OS7 Guanajuatito 2
7114m
OS8 El Cubilete 2
3132m
OS9 Otates 2
3106m
OS10 Derramadero [PS]
2007m